دوره های آموزش عالی(آموزش دانشگاهیان )

دوره های آموزش آنلاین ازموضوعات آموزشی های دانشجویان  کلیه رشته های دانشگاهی تا طراحی برنامه درسی و تکنیک های آموزش را شامل می شود. و چگونگی افزایش دسترسی فناوری به آموزش با کیفیت درمقاطع مختلف دانشگاهی را در این سایت جستجو نمائید.
موضوعات مرتبط - | فناوری آموزشی | آموزش عالی | تربیت معلم | آمادگی آزمون | کارشناسی و کارشناسی ارشد 
 

دوره های اخلاق در تجارت

اخلاق زیستی، اخلاق تجاری ، اخلاق سیاسی و موارد دیگر را با دوره های آنلاین ازاساتید دانشگاه های برجسته و موسسات پیشرو مطالعه کنید. فلسفه اخلاقی و روند تفکر را در پشت تصمیمات اصلی درباره سیاست خارجی کاوش کنید یا با علم تفکر روزمره آشنا می شوید این مطالب را می توانید در این سایت استفاده کنید.

دوره های اقتصاد و امور مالی

شاخص های کلیدی اقتصاد کلان و اقتصاد خرد و چگونگی هدایت سیاست های اقتصادی و تصمیم گیری مالی را بیاموزید. موضوعات مربوط به اقتصاد رفتاری، مدیریت ریسک ،نظریه بازی، تجارت بین الملل، مالی شرکت، دارایی، مدل های قیمت گذاری ، جهانی سازی و موارد دیگر را در این سایت استفاده نمائید. 

دوره های الکترونیک

دوره های آنلاین مهندسی اکترونیک و برق ، ساختارهای محاسباتی ، رابط های الکترونیکی و اصول مدارهای الکتریکی را در این سایت استفاده نمائید. 

 

دوره های انرژی و علوم زمین

دوره های آنلاین علوم زمین موضوعات بسیار مهمی مانند تغییر آب و هوا و پایداری انرژی را پوشش می دهد. درباره بلایای طبیعی و توانایی ما در پیش بینی آنها را در این سایت بیاموزید. 

دوره های بازارهای مالی، بانک وبیمه

دوره های آنلاین مالی شامل زمینه های مختلفی از جمله بازارسرمایه، بانکداری بین الملل ، انواع ریسک های مالی وعملیاتی، cfe ، کلیات بیمه ، و موارد دیگررا دراین سایت بیاموزید. 

دوره های بازرگانی

دروه های آنلاین درمدیریت بازرگانی برای شناخت مفاهیم و مهارتهای اساسی و ضروری در تجارت کسب و کارها را تسلط داشته باشید تا رهبری خود را به سطح بالاتری برسانید.این موارد را در این سایت جستجو کنید.

 

دوره های بهداشت و ایمنی شخصی

از ابتکارات بهداشت عمومی تا سلامتی شخصی ، دوره های آنلاین را پیدا کنید که طیف گسترده ای از موضوعات بهداشتی و پزشکی را پوشش می دهد. در دوره های ارائه شده توسط اساتید دانشگاه ها، کلینیک های تخصصی واساتید پزشک در بیمارستانهای تخصصی موضوعاتی مانند اپیدمی ، مراقبت های بهداشتی جهانی و اصول آزمایشات بالینی و دیگر موارد را در این سایت جستجو کنید.

دوره های تاریخ

تاریخ ایران و جهان را با دوره های آنلاین که موضوعات مختلفی از باستان تا مدرن را پوشش می دهد ، بصورت عناوین شامل تاریخ ایران باستان، تاریخ هنرایران و اروپا ، دین در تاریخ ، تکامل انسان و موارد دیگر است. در مجموعه برنامه های آموزشی ارائه شده ار دانشگاه های کشور را دراین سایت استفاده نمائید. 

دوره های حقوق

دوره های آنلاین حقوق شامل زمینه های مختلفی از جمله قانون تجارت، حقوق بین الملل ، حقوق بشر ، حقوق مالکیت ، حقوق کیفری و حقوق قراردادها می باشد. جنبه های قانونی نظارت و حریم خصوصی را درارتباط با مسائل مربوط به امنیت شهروندی را در این سایت بیاموزید. 

دوره های رایگان

با دوره های آنلاین رایگان وموارد بیشتر را بیاموزید. برای یادگیری بیشتر دوره را انتخاب کنید. 
موضوعات مرتبط - انسان شناسی | روانشناسی رفتاری | قانون تجارت | رشد کودک | علوم شناختی | قراردادها | حقوق جزا / دموکراسی | مطالعات جنسیتی | دولت | خوشبختی | روانشناسی انسان | حقوق بشر | مهاجرت | توسعه بین المللی | حقوق بین الملل | قانون | روانشناسی | جامعه شناسی | حقوق زنان / تربیت کودک/ وبینارها/ رویدادها/ حقوق بانکی/ بازارهای سرمایه گذاری/ فنی مهندسی/ آشپزی/ آموزش حیوانات/ و موارد دیگر....

دوره های ریاضی

دوره های آنلاین ریاضی را ازموسسات برجسته و دانشگاه هیان را درزمینه ریاضی ،جبر، هندسه ، مثلثات ، ودیگر موضوعات برای یادگیری بیشتردراین سایت جستجو کنید.

دوره های زبان

دوره های آنلاین آموزش و یادگیری زبان انگلیسی ، فرانسوی ،چینی، و دیگر زبان های ازطریق اساتید دانشگاهی را دراین سایت استفاده نمائید.

دوره های زیست شناسی

دوره های آنلاین زیست شناسی را درحوزه های : ژنتیک ، بیوتکنولوژی ، بیوشیمی ، نوروبیولوژی و سایر رشته ها مرتبط را می توانید دراین سایت استفاده نمائید. 

دوره های سلامت و تناسب اندام

در دوره های آنلاین سلامت عمومی از جمله ورزش تغذیه ، دفاع شخصی ، مدیتیشن ، و ورزش های شادی بخش  و تأثیرآن را در این سایت جستجو کنید. 

دوره های شیمی

دوره های آنلاین شیمی که طیف گسترده ای ازمباحث را ازمکانیک کوانتوم گرفته تا مباحث علمی را پوشش می دهد. شامل دوره های بیوشیمی ، الکتروشیمی ، و موارد دیگر را می توانید دراین سایت استفاده نمائید. 

دوره های طراحی

موضوعات مرتبط با طراحی بازی ، طراحی ایده های مدرن، طراحی تعامل و محصول و سایر موارد دیگر برای یادگیری مخاطبان و علاقمند و در دسترس این سایت قراردارد.

دوره های علوم

علوم یکی از موضوعات پرطرفدار در دوره های آنلاین درسطح بین الملل است. از سطوح مبتدی تا پیشرفته که درزمینه های علوم اعصاب ، ژنوتیپ ، متیلاسیون DNA ، نوآوری در علوم محیطی ، اخترفیزیک مدرن و موارد دیگر را می توانید دراین سایت مطالعه نمائید.  

دوره های علوم اجتماعی

در دوره های آنلاین علوم اجتماعی از جمله جامعه شناسی ، علوم سیاسی ، جغرافیای انسانی ، جمعیت شناسی در مورد علم شادی یا تاریخچه و تأثیر برنامه های اجتماعی می خواهید اطلاعات کسب کنید دراین سایت جستجو کنید. 

دوره های علوم انسانی

دوره های آنلاین در علوم انسانی از جمله مطالعه فرهنگ های کلاسیک ، زبان ها و ادبیات از دانشگاه های بزرگ ارائه می شود را می توانید در این سایت استفاده نمائید.

دوره های علوم داده

علم داده یک رشته جدید چند وجهی است که برای کسب بینش ازداده های پیچیده استفاده می شود.
دانشمندان داده از دانش استفاده می کنند. رشته های مانند: ریاضی ،احتمال و آماروبرنامه نویسی پایتون و دیگر موضوعات را می توانید در این سایت مطالعه کنید.

دوره های علوم کامپیوتر

دوره های آنلاین و کلاس های علوم کامپیوترو زبان و مفاهیم برنامه نویسی را بیاموزید تا با دانش حرفه ای در توسعه سخت افزار یا نرم افزارآماده شوید با یک برنامه علوم کامپیوتر سرعت کار خود را تسریع کنید.

دوره های غذا و تغذیه

با دوره های آنلاین تغذیه وسلامت عادات غذایی سالم و دانش غذای خود را به روز کنید سایر موارد دیگر را دراین سایت مطالعه کنید.

دوره های فلسفه و اخلاق

فلسفه ، اخلاق سیاسی و موارد دیگر را با دوره های آنلاین از موسسات و اساتید برجسته دانشگاه ها را در این سایت مطالعه کنید. 

دوره های فیزیک

دوره های آنلاین مکانیک کوانتوم و مغناطیس را از طریق محتوای ارسالی اساتید دانشگاه های ملی و خصوصی را دراین سایت جستجو کنید.  

دوره های مدیریت بازاریابی و کارآفرینی

بازاریابی و ایده های استارتاپی یکی ازموضوعات پرطرفداردردوره های آنلاین است. ازجمله تجاری سازی اپلیکیشن درکسب و کارهای خرد و بازاریابی دیجیتال و برندینگ محصول وموارد دیگررا می توانید دراین سایت مطالعه نمائید.

دوره های مدیریت صنعتی

دوره های آنلاین مدیریت صنعتی ازجمله «تولید و عملیات»، »تحقیق در عملیات»، «کیفیت و بهره‌وری»، «زنجیره تأمین» و «مدیریت پروژه»،«مدیریت سیستم‌ها»؛ و موارد دیگررا دراین سایت بیاموزید.

دوره های مطالعات محیطی

دوره های آنلاین علوم زیست محیطی ، مدیریت منابع طبیعی ، سیاست های زیست محیطی و بوم شناسی مدنی را بیاموزید که چگونه با دوره های آنلاین ازدانشگاه های برجسته ، مشکلات پیچیده مربوط به کنترل آلودگی ، تصفیه آب و پایداری محیط زیست را حل می کنند را دراین مطالعه نمائید.

دوره های معماری

دوره های آنلاین معماری و تاریخچه معماری ، برنامه ریزی شهری ، طراحی معماری و موارد دیگر را در این سایت می توانید مطالعه کنید . دوره های مقدماتی تا پیشرفته جهت بهره برداری ازنقطه شروع برای هر کسی که به معماری و طراحی علاقه مند است.

دوره های مهارت ارتباطی

مهارت های ارتباطی موثر برای موفقیت درعصر دیجیتال ضروری است. اصول سخنرانی در جمع و کلیدهای ایجاد پیام های قدرتمند را با دوره های آنلاین که توسط اساتید برجسته ، دانشگاهی و مدیران موفق که در سایر موسسات برتر تدریس می شود را دراین سایت بیاموزید

دوره های مهندسی

دردوره آنلاین مهندسی در زمینه های خاصی مانند هوش مصنوعی، مهندسی عمران ، مهندسی سازه ، مکانیک ، برق ، فناوری نانو، برنامه نویسی، مکانیک کوانتوم ،نرم افزار یا مهندسی هوانوردی در زمینه ترمودینامیک ، مکانیک ربات ، آیرودینامیک و موارد دیگر را از دانشگاه های برتر مهندسی ارائه می شود را دراین سایت مشاهد نمائید.

دوره های موسقی

دوره های آنلاین انواع موسیقی و فرهنگ موسیقی را ازاساتید موسیقی و یا از کالج های موسیقی در زمینه تجارت موسیقی را در این سایت جستجوکنید.

دوره های هنر و فرهنگ

دروه های هنر و کلاس های آنلاین فن بیان و گویندگی ، هنرهای نمایشی، فرهنگ های جهانی ، هنر کلاسیک ، هنر مدرن و نقاشی ایرانی و بین المللی را بدون نیاز به صرف شرایط زمانی با کمترین هزینه  را در این سایت استفاده نمائید. 

دوره های پزشکی

از پزشکی عمومی تا جراحی های پزشکی و دارویی را بصورت دوره های آنلاین که طیف گسترده ای از موضوعات پزشکی را پوشش می دهد را در این سایت بررسی کنید.

دوره های کتاب آنلاین

با کلوب کتاب آنلاین دررمان های کلاسیک غرق شوید و یا با مجموعه های کتابهای، کاربردی و تخصصی سایررشته های دانشگاهی و مهارت آموزی را در این سایت جستجو کنید.