پلتفرم دانشکده بستر قابل اعتماد برای آموزش و یادگیری است پلتفرم دانشکده  به پیشنهاد تعدادی از اساتید و شرکتهای برتر در کشور با همکاری هلدینگ آموزشی و پژوهشی مدیریت راهبردی وریا (mrv )  تاسیس شده، و بیش از 50  گرایش علمی و آموزشی با اکثریت دانشگاه های کشور و شرکت های پیشرو در صنعت ، میزبان دانشجویان، مدیران، کارکنان، پژوهشگران، مراکز آموزش و علاقمند به یادگیری در بستر اینترنت هست. به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی پلتفرم دانشکده ، در حال تغییر آموزش سنتی است، و موانع هزینه، مکان و دسترسی را از بین  می برد. تحقق تقاضا برای افراد برای یادگیری با شرایط خود برای ارائه با کیفیت ترین در یادگیری پیشگام است. پلتفرم دانشکده با پشتیبانی از فراگیران در هر مرحله، اعم از ورود به بازار کار، تغییر رشته ها، جستجوی ارتقاء یا جستجوی علایق جدید، دوره هایی را برای ذهن کنجکاو در موضوعات مختلف از داده ها وعلوم کامپیوتر گرفته تا رهبری و ارتباطات را ارائه می دهد.

پلتفرم دانشکده  جایی است که برای یادگیری می روید


یادگیری

علاقمندان به یادگیری درهرجای کشور میتوانند! با پلتفرم دانشکده دردوره های که برای شما جمع آوری می کنیم همراه باشید! امروز با کمپین ما همراه شوید و چیز جدیدی یاد بگیرید.


تفاوت ما

ما توسط بهترین اساتید از دانشگاه ها کشور حمایت شدیم و ادامه می دهیم. ما تنها پیشرو در ارائه مطلب دانشگاهی و غیر دانشگاهی در سطح کشور هستیم. پلتفرم دانشکده پرسرعت و عمده  مطالب آن بصورت رایگان است که دوره های مدرسین درآن ارائه می شود.


تأثیر ما

ما مفتخریم که در مورد تأثیری که پلتفرم دانشکده با محتوای علمی، شریک یادگیری شما در زندگی و کسب وکارتان باشیم. ما از زمان تأسیس در سال 2020 برآموزش و یادگیری تأمل می کنیم. در ادامه مسیر ما را دنبال کنید و ببینید حرکت بعدی ما به کجا می رود. منتظر همراهی و همدلی تان هستیم.
شاد و پیروز باشد.